JAZZOWY WIECZÓR W TEATRZE ROBOTNICZYM!

"Boudary Jazz Quintet" to polsko-czeska formacja muzyczna. Założona przez muzyków związanych dotychczas z zespołami grającymi jazz w różnych formach i stylach od Bebop-u poprzez free do swingu. Podczas wieczoru będzie można usłyszeć standardy jazzowe, znane melodie w jazzowej aranżacji oraz kompozycje własne zespołu.
Główne przesłanie koncertowe zespołu to wspólna zabawa i relaks przy dobrej muzyce. Zapraszamy

Bielawa, Teatr Robotniczy
12 listopada godz.16.00
wstęp:
10 zł. normalny (nabycia kasy MOKiS i elektronicznie)
5 zł ulgowy - do nabycia tylko w kasach MOKiS ( emeryci, renciści, studenci, uczniowie i Karta Dużej Rodziny ).