Miejski Ośrodek Kultury i SztukiErato

Słowo "poezja" pojawiło się kilka razy... Bo choć podróżujemy różnymi pociągami, dążymy przecież do jednego celu - poezji śpiewanej...A w podróży jesteśmy przecież wszyscy..."

zobacz

Kapela bielawska

Zespół rozpoczął działalność jesienią 2011 roku. Zespół kultywuje bielawskie tradycje zespołów wywodzących się z Teatru Robotniczego i późniejszej Bielawskiej Ferajny.

zobacz

MokisFilm

Od kilku lat działa w MOKiS sekcja filmowa MOKiSFilm. Ma na koncie kilka niezależnych (amatorskich) produkcji, które prezentowane były na festiwalach ogólnopolskich oraz podczas pokazów specjalnych.

zobacz

Bilety on line

Kup bilet przez internet. W naszych kasach zapłacisz kartą oraz telefonem komórkowym przez aplikację BLIK

Kupuję
facebook_page_plugin

Ochrona Danych Osobowych

W imieniu komitetu organizacyjnego XXXVIII Polsko-Czeskiech Dni Kultury Chrześcijańskiej
zapraszamy na wystawę wałbrzyskiej Grupy MAL-AMAT

do galerii Art.Inkubatora w Bielawie, ul.Piastowska 19c, 1 p.sala 2.11.

Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 11.10.2017 (środa) o godzinie 17.00

Wystawę można odwiedzać do 31.10.2017 

Grupa Mal-Amat zawiązała się w latach dziewięćdziesiątych. Od roku 2000 działa w Wałbrzyskim WOK. Nad rozwojem artystycznym czuwał ceniony artysta śp. Kazimierz Starościak a od 2013  grupę prowadzi Krzysztof Jędrzejec plastyk miasta i prezes Asocjacji Ars Longa. Ekspozycja przedstawia prace głównie osób dorosłych o wyraźnie określonych charakterach, prezentują swój świat przez pryzmat  życiowych doświadczeń. W malarstwie znajdują szczęście i radość realizując własne marzenia.

Zapraszamy.

BIP

 Biuletyn Informacji Publicznej