W imieniu komitetu organizacyjnego XXXVIII Polsko-Czeskiech Dni Kultury Chrześcijańskiej
zapraszamy na wystawę wałbrzyskiej Grupy MAL-AMAT

do galerii Art.Inkubatora w Bielawie, ul.Piastowska 19c, 1 p.sala 2.11.

Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 11.10.2017 (środa) o godzinie 17.00

Wystawę można odwiedzać do 31.10.2017

Grupa Mal-Amat zawiązała się w latach dziewięćdziesiątych. Od roku 2000 działa w Wałbrzyskim WOK. Nad rozwojem artystycznym czuwał ceniony artysta śp. Kazimierz Starościak a od 2013  grupę prowadzi Krzysztof Jędrzejec plastyk miasta i prezes Asocjacji Ars Longa. Ekspozycja przedstawia prace głównie osób dorosłych o wyraźnie określonych charakterach, prezentują swój świat przez pryzmat  życiowych doświadczeń. W malarstwie znajdują szczęście i radość realizując własne marzenia.

Zapraszamy.